Співробітник агенції

Ми шукаємо різнобічного співробітника агенціі для стаціонарної роботи в нашому офісі, що знаходиться в Цешинському районі (Сілезьке воєводство). Обов’язки співробітника футбольної агенціі:

 

– просування агенціі, переважно в соціальних мережах

– здійснення телефонних дзвінків,

– офісна робота на комп’ютері

– спостереження за гравцями,

– пошук потенційних гравців для агенціі

– регулярний контакт з гравцями,

– загальна допомога в розвитку агенціі,

– типові обов’язки офісного працівника

та багато інших

Ми не вимагаємо жодних папер, сертифікатів чи так саме ж дипломів професійного скаутингу. Для нас найважливішими є відданість справі, старанність, хороше спілкування, відданість справі, амбіції та повага до агенціі

Ми пропонуємо гідну зарплату  адекватну від виконаної роботи , комісійні за кожного гравця та безліч фінансових бонусів. На початку ми підписуємо договір про співпрацю(umowę o współpracę/dziale), в разі успішного проходження випробувального терміну ми можемо запропонувати звичайний трудовий договір на повний робочий день(umowę o pracę)

Ми одна з небагатьох футбольних агенцій, яка дає можливість працювати у футбольному середовищі людям повністю зі сторони. Ми гарантуємо роботу в дуже дружньому та професійному колективі.

Робота в основному за комп’ютером, можливо в у польових умовах через тиждень

Детальна інформація буде надана при можливій зустрічі. Будь ласка, надішліть своє резюме з фотографією та  мотиваційним листом на електронну адресу: Agencja@wsprogres.pl

Будь ласка, зв’яжіться з нами

Call Now Button