ПРО НАС

Інноваційна міжнародна футбольна агенція

ПРО НАС

Ми інноваційна, сучасна футбольна агенція, яка надає комплексні футбольні послуги у сфері розвитку молодих професіоналів. Основна ідеологія нашої агенції – взяти під опіку найталановитіших, прогресивних гравців, «аматорів» – необроблених алмазів віком 15-21 років з усієї Польщі  та Європи, а потім всебічна підготовка цих хлопців таким чином, щоб гравець-любитель перетворився на гравця професійного рівня.

У нас є власна модель навчання, бізнесу та розвитку гравців.

Ми не типове футбольна агенція, менеджери – найманці, які займаються тільки фінансовими питаннями. Ми не стягуємо жодних комісій з контрактів і трансферних контрактів гравців, завдяки чому ми можемо на 100% зосередитися на здоровому розвитку гравця, наголошуючи на спортивному розвитку, а не на фінансовому.

Ми лише за назвою футбольне агентство, насправді WS Progres – це сучасний футбольний проект, метою якого є поширення інноваційної футбольної ідеї в Польщі. Щоб виправдати високі очікування, нещодавно ми створили спеціальну пропозицію для вже сформованих гравців віком 21-28 років.

У нас величезні плани на майбутнє, які, на жаль, остаточно зупинив коронавірус, ми маємо намір створити власний клуб і футбольну академію. Ми динамічно розвиваємо наш YT канал, де публікуємо багато цікавих, змістовних питань щодо розвитку молодого футболіста. Також ми хочемо побудувати власний професійний спортивний комплекс з офісом. У нас заплановано багато інноваційних проектів у світовому масштабі.

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС І ЗДІЙСНЮЙ СВОЇ МРІЇ!

Наше футбольне агентство є єдиним агентством такого типу в Польщі за зразком проекту Nike Football. Ми всебічно тренуємо наших гравців у кожному аспекті: футбольному, фізичному, психологічному, освітньому, життєвому. Ми співпрацюємо з найкращими спеціалістами Польщі, напр. з Чемпіоном Європи з бодібілдингу та Чемпіоном світу з карате, які ефективно подбають про Ваш фізичний розвиток. За тренування з футболу відповідають досвідчені тренери з групи PSS, а про ваш розумовий розвиток подбають кваліфіковані спортивні психологи.

Кожен наш гравець отримує комплексний пакет послуг і товарів: індивідуальну страховку, дієту, комплекс вправ, екіпіровку, професійну футбольну форму від Nike, відеозвіти матчів та багато іншого. Жодне футбольна агенція не запропонує вам такий комплексний пакет професійного футболіста за таку відносно низьку ціну!

Ми співпрацюємо з багатьма професійними та «аматорськими» клубами по всій Польщі, крім того, ми також є власниками IT-компанії, яка ефективно подбає про ваше просування в Інтернеті. Ми також співпрацюємо з юридичною фірмою, яка займається правовими положеннями щодо футбольних контрактів і трансферних угод. Крім того, ми є власниками кіберспортивної організації, ми поєднуємо реальний і віртуальний футбол через серію ігор FIFA!

Щиро запрошуємо Вас звернутися до нашої дружньої професійної футбольної агенції!

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Call Now Button