ВІДЕОМЕЙКЕР YOUTUBE

Записуйте для нас відео, здобувайте рекламу, популярність та гроші

ВІДЕОМЕЙКЕР YOUTUBE

Ми пропонуємо вам абсолютно сучасну та інноваційну форму співпраці. Станьте нашим YouTube VideoMaker, записуйте для нас відео, отримуйте популярність та заробляйте реальні гроші.

Ви, напевно, добре розумієте, що агенція WS Progres приділяє значну увагу розвитку нашого YouTube-каналу. Хоча канал зараз містить багато мегапрофесійних футбольних методичок усіх видів, ми не можемо виробляти відеоматеріали для вас систематично.

Тому нам потрібна допомога в систематичному створенні нашого каналу. Якщо ви записуєте власні футбольні відео, вправи, підказки, добре виглядаєте перед камерою, бажаєте отримати публічність і водночас заробити трохи грошей, то вам нічого не залишається, як подати заявку на позиція YouTube VideoMaker.

За кожен основний футбольний матеріал ви отримаєте заздалегідь визначену суму. Вам не потрібне професійне обладнання, вам потрібен тільки якісний смартфон із записом відео Full HD або 4K. Відео повинні містити вправи або поради для інших юних футболістів. Ми також розглядаємо можливість просування нашого акаунту TikTok таким же чином у майбутньому.

Call Now Button